'
Читаєте зараз
Постраждали понад 1 млн людей: Європою пройшов шторм «Кіаран»

Постраждали понад 1 млн людей: Європою пройшов шторм «Кіаран»

Ilona Kivva
Автор:

Північно-західною Європою 1-2 листопада пройшов шторм Ciarаn. Циклон викликав сильні вітри та опади не території від Великобританії до Піренейського півострова, пише Bloomberg.

Через потужні повені, викликані штормом, багатьом британським навчальним закладам довелося закритися на час негоди. В приморському місті Тенбі, що у Вельсі евакуюють жителів.

«Аеропорти в Амстердамі та Парижі скасували або затримали рейси до Лондона, а залізничні мережі припинили сполучення. Компанія Eurostar, яка сполучає Британію з континентом, попередила про затримки та скасування деяких поїздів. Також постраждали основні порти», — додали у Bloomberg.

Шторм розніс будинки на острові Джерсі в Ла-Манші. Місцеві пожежно-рятувальні служби закликали людей не виходити з дому, а школи в Саффолку (Англія) закрили.

Постраждали також кілька регіонів Франції та Нідерландів. Біля Ла-Маншу вже оголосили найвищий рівень небезпеки. А у найбільшому нідерландському аеропорту Схіпгол через наближення шторму скасували сотні вхідних і вихідних рейсів.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій