Читаєте зараз
Повернення моди на портсигари

Повернення моди на портсигари

Ilona Kivva
Автор:

У сучасній епосі портсигари втратили свою популярність, можливо, ми просто забули про них. З усім тим, варто визнати, що ці аксесуари відіграють важливу роль у вигляді сучасної людини. Подумайте про те, як стильно та зручно витягувати сигарету з портсигара. Перші вироби такого роду з’явилися приблизно три століття тому, і тоді вони були показником розкоші та статусу.

Фото: інтернет-магазин Дуда

Портсигари і сьогодні залишаються зручним засобом зберігання та транспортування сигарет, самокруток чи сигар. Крім того, вони захищають ваші сигарети від вологи та випадання тютюну, що робить їх кращими, ніж стандартні паперові пачки, прикрашені застрашуючими зображеннями.

Різновиди портсигар

Портсигари пропонують різноманітність варіантів за розміром, матеріалом і кольором. Вони бувають як чоловічі, і жіночі. Жіночі портсигари найчастіше компактні, призначені для тонких сигарет, вони можуть бути прикрашені орнаментами та оснащені дзеркалом. Своєю чергою, чоловічі моделі відрізняються строгістю та більшою місткістю.

Виготовлення портсигара своїми руками може стати цікавим заняттям. Крім економії, це дозволяє створити унікальний аксесуар, який відображатиме вашу індивідуальність.

Як зробити портсигар самостійно?

Для виготовлення портсигара вам знадобляться дві дерев’яні заготовки з липи або дуба, широка гумка, нитки, клей та інструменти для роботи з деревом. На заготовках потрібно вирізати заглиблення під розміри ваших цигарок та виконати отвір між ними для гумки. Гумку необхідно затягнути так, щоб вона надійно утримувала сигарети. Закрити портсигар можна за допомогою липучок, що з’єднують дві половини.

Декорувати портсигар можна у різний спосіб: різьбленням по дереву, наклейками або нанесенням оригінальних написів. Розвивайте свою фантазію, і ваш портсигар стане не лише корисним аксесуаром, а й оригінальним подарунком для друзів.

Як вибрати портсигар?

Вибір портсигар величезний, тому можна легко знайти потрібний варіант. Кожна модель має свої переваги, які варто враховувати під час вибору:

Матеріал. Більшість аксесуарів виготовлено із металу, але деякі можуть мати пластикові елементи.

Функціональність. Слід звернути увагу на зручність фіксації сигар та вибрати відповідний тип запальнички.

Форма. Хоча більшість моделей мають класичну плоску форму, деякі можуть мати оригінальніший дизайн.

Якість клямки. Це важливий аспект, який впливає на зручність використання та запобігає розсипанню тютюну.

Дизайн. При виборі слід орієнтуватися на власні переваги, хоча переважно доступні нейтральні кольори.

Фото: інтернет-магазин Дуда

Портсигар — це сучасний аксесуар, який не тільки забезпечує дбайливе зберігання сигар, але й додає стилю вашому образу. Завдяки доступній вартості можна вибрати як класичні, так і унікальні моделі. Якщо ви хочете купити портсигар для себе або на подарунок, вивчіть каталог інтернет-магазину Дуда. В асортименті представлені вироби на будь-який смак, що відрізняються високою якістю виконання.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій