Читаєте зараз
Препарати для виведення токсинів з організму: різновиди та особливості

Препарати для виведення токсинів з організму: різновиди та особливості

Аксінья Пригеба

Кожен з нас регулярно піддається впливу забрудненого повітря та стресів. Ці фактори згубно впливають на функції органів та систем, зокрема призводять до руйнації клітин, блокування передачі нервових імпульсів, пригнічення імунітету. А якщо додати ще й недосконале харчування, картина стає ще більш песимістичною.

Через вплив значної кількості негативних факторів зовнішньої середи організм страждає від інтоксикації — отруєння. Вона може призводити до виникнення різних проблем зі здоров’ям. 


Зокрема інтоксикація може спричинити значне зниження працездатності та життєвої активності, підвищити ризик виникнення хвороб, від дерматологічних проблем до онкології. Тому вчасна детоксикація — виведення токсинів — може бути дуже корисною для збереження здоров’я.

І з цією метою можна використовувати різноманітні препарати — дієтичні добавки, зокрема на основі:

  • Імбиру. Корінь цієї рослини має у своєму складі протизапальні та антиоксидантні речовини, його вживання стимулює синтез жовчі, яка зі свого боку сприяє розщепленню жирів та покращенню травлення. Тому вживання екстракту імбиру допомагає організму вивести токсини з травного тракту та печінки. До того ж така речовина підвищує рівень енергії та збільшує стійкість до стресу.
  • Часнику. Ця рослина теж має потужні протизапальні й антиоксидантні властивості, а ще вона здатна боротися з патогенними мікроорганізмами (зокрема, бактеріями та вірусами). Сполуки часнику (селен та аліцин) сприяють підтримці печінки в здоровому стані та допомагають їй виводити токсини з організму. 
  • Зеленого чаю. Такий напій має безліч корисних властивостей, але щоб відчути їх всі ліпше вживати його у вигляді екстракту. У його складі є катехіни, ці сполуки здатні пригнічувати запалення та очищувати клітини від шкідливих речовин. До того ж зелений чай має м’які сечогінні та послаблювальні властивості, що тільки покращує виведення токсинів з організму.
  • Псиліуму. Це лушпиння подорожника, яке містить значну кількість клітковини. При потраплянні в травний тракт воно збільшується в об’ємах та вбирає у себе токсини, після чого виводить їх природним шляхом. До того ж псиліум допомагає покращити травлення, позбутись закрепів та знизити рівень холестерину. А ще його вживання сприяє покращенню кишкової мікрофлори.
  • Сорбентів. Це речовини, які допомагають вивести шкідливі речовини з організму через шлунково-кишковий тракт завдяки їх поглинанню. Їх можна порівняти з губкою, що поглинає все, що знаходиться навколо. Сорбенти допомагають навіть у разі хвороб, які супроводжуються значною інтоксикацією організму.
  • Розторопші. Ця рослина широко відома завдяки наявності у її складі силімарину, що має потужні антиоксидантні властивості та сприяє комплексному захисту печінки від токсичного ураження. Розторопшу рекомендують вживати після інтоксикації печінки ліками, алкоголем та іншими хімічними сполуками. Вона збільшує продукцію жовчі, виводить токсини з клітин печінки та допомагає відновити функції цього органа.
Детокс суперфуд. Фото: ameliaalaeru861\Getty Images

Щоб безпечно позбутися токсинів, відновити функції органів та систем, отримати можливість для протистояння щоденним стресам, варто використовувати добавки перевірених брендів. 

Справді якісні БАДи забезпечують комплексний вплив на організм. Знайти та підібрати оптимальний варіант для себе та своїх близьких можна на сайті українського інтернет магазину Біовіт

На сторінках сайту зібрані найкращі пропозиції від топ-виробників з різних куточків світу, які приємно здивують широким асортиментом та лояльними цінами.

Джерело

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій