Із сайту президента України видалили петицію про «припинення пропаганди гомосексуалізму» - Заборона
Now Reading
Із сайту президента України видалили петицію про «припинення пропаганди гомосексуалізму»

Із сайту президента України видалили петицію про «припинення пропаганди гомосексуалізму»

З сайту президента України видалили петицію «про припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційніх сімейних цінностей». Про це повідомляє Misanthropic Church. Оригінал петиції зберігся у кеші пошукової системи Google.

peticion 2 - Із сайту президента України видалили петицію про «припинення пропаганди гомосексуалізму» - ЗаборонаЗвернення набрало майже 23 тисячі голосів із 25 тисяч необхідних для розгляду президента. Вона була зареєстрована наприкінці січня пастором Церкви євангельских християн Віктором Танцюрою.

Про що йдеться в петиції:

Автори петиції просять президента Петра Порошенка зробити «все від нього залежне для припинення в Україні пропаганди гомосексуалізму та для захисту традиційних сімейних цінностей», зокрема: внести до Верховної Ради законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму; розробити загальнодержавну стратегію захисту традиційних сімейних цінностей та подолання наслідків пропаганди гомосексуалізму в Україні; проводити освітньо-просвітницькі заходи, спрямовані на захист традиційних сімейних цінностей.

 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Scroll To Top