Читаєте зараз
Призерку Євробачення-2018 звинуватили в націоналізмі через фото в Instagram

Призерку Євробачення-2018 звинуватили в націоналізмі через фото в Instagram

Сергій Сурепін

Грецьку поп-співачку албанського походження Елену Фурейру звинуватили в націоналізмі, повідомляє грецький телеканал Star TV. До цього дівчина посіла друге місце на міжнародному музичному конкурсі Євробачення-2018.

Привід для звинувачення – фотографія, яку опублікував албанський співак Евгент Бушпепа у своєму Instagram. На фото Фурейра разом із Бушпепа показують руками зображеного на албанському прапорі орла, якого в Греції вважають націоналістичним символом.

Елені Фурейра відкинула звинувачення в націоналізмі, які прозвучали в грецьких ЗМІ. Співачка розповіла, що своїми виступами на сцені вона відстоювала й досі захищає честь відразу трьох країн – Греції, Албанії та Кіпру.

Також співачка розповіла, що реакція громадськості її дуже зачепила: «Я до цього піднімала 100 прапорів, але ніколи ніяких проблем не було. Деякі ЗМІ побачили проблему саме в албанському прапорі. Мене це дуже пригнітило, тому що я йшла на сцену і фактично представляла Грецію та Албанію, а виступала за Кіпр, і замість того, щоби підтримати мене, вони зробили з мене націоналістку. А я стільки років намагалася зробити так, що мною пишалися саме в Греції».

Нагадаємо, на Євробачення Фурейра поїхала від Кіпру. Друге місце стало найкращим результатом для цієї країни за всю історію участі Кіпру в міжнародному конкурсі.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій