Pussy Riot вибігли на поле під час фіналу чемпіонату світу | Заборона
Читаєте зараз
Pussy Riot вибігли на поле під час фіналу чемпіонату світу

Pussy Riot вибігли на поле під час фіналу чемпіонату світу

https://www.instagram.com/p/BlQkMXOlJZy/?tagged=pussyriothttps://www.instagram.com/p/BlQk3i8BNKL/?tagged=pussyriothttps://www.facebook.com/100001548710730/posts/1877238089004463/

15 липня під час фіналу чемпіонату світу між Францією та Хорватією учасники Pussy Riot вибігли на поле стадіону «Лужники» у Москві. Вони це зробили у рамках акції «Міліціонер вступає у гру» («Милиционер вступает в игру»). 4 учасників акції затримала охорона.

Навіщо?

Pussy Riot в своєму Facebook повідомили, що цією акцією вони вимагають звільнення політичних в’язнів, припинення кримінальних справ за репости та незаконних арештів на мітингах, а також допущення політичної конкуренції в країні.

Акцію вони провели у річницю смерті поета Дмитра Прігова, який створив у російській культурі образ міліціонера, носія небесної державності.

Фото з матчу

https://www.instagram.com/p/BlQknxYHVX0/?tagged=pussyriot

Реакція РФ

Росіяни негативно прокоментували цю акцію.

https://twitter.com/vitiok_CCCP/status/1018532759805952001

А зіграли як?

Збірна Франції перемогла Хорватію за рахунком 4:2.

Відео допиту

На записі присутні двоє учасників акції, яких допитує чоловік, що знаходиться за кадром. Він у образливій формі вичитує їх, кажучи про те, що вони підставили РФ й країні тепер необхідно буде заплатити штрафні санкції. Чоловік, який веде допит, також говорить, що шкодує про те, що «зараз не 37-ий рік».

Нагору