'
Читаєте зараз
У Харкові сталися сутички на сесії міської ради

У Харкові сталися сутички на сесії міської ради

Сергій Сурепін

20 червня у Харківській міськраді під час сесії відбулись сутички між муніципальною охороною і активістами, повідомляє MediaPort.

Перед початком сесії під Харківської мерією відбувався пікет за участю активістів, які вимагали вільного входу на сесії міської ради. Під будівлею зібралось близько 30 осіб, які потім прорвалися в мерію.

Також відомо, що чоловік із шевроном муніципальної охорони розпилив газ з балончика в сторону активістів, які намагалися піднятися до зали. Зазначається, що у приміщенні підпалили димові шашки.

Як повідомив «Інтерфакс-Україна», колишній депутат Харківської міськради від Партії регіонів Дмитро Марінін привів 50 осіб спортивної зовнішності, яких спробував провести в зал. Про це розповів директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко: «У них зав’язалася бійка з муніципальною охороною. Хтось із активістів, здається, з Нацкорпусу, розпилив газ, почали кидати в будівлі димові шашки».

За словами Дмитра Дробота, члена політичної ради партії «Сила Людей», 2-3 поверхи мерії заблокували «титушки Кернеса, у відповідь на це нацкорпус та ультрас заблокували виїзд мера Харкова зі внутрішнього двору, він хотів покинути приміщення». Також Дробот додав, що заступника Кернеса (Андрія Руденка) кинули у смітник.

Читати більше новин в Telegram

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій