(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Тварини важливіші за людей?

Вегани-радикали чинять напади по всьому світу. Фермери налякані

У всьому світі почастішали напади агресивних зоозахисників-радикалів. Журналісти ТСН розповіли, як подібні активісти діють в Україні.

Кілька років тому активісти здійснили напад на магазин хутра Fashion Furs в Києві. Приміщення закидали файерами. Таким чином люди висловились проти носіння хутра. У той же час заклики до боротьби з носінням натурального хутра постійно з’являються у Львові. Повідомляється, що радикальними зоозахисниками вже цікавиться СБУ.

Зараз в Україні діє низка правозахисних організацій, які опікуються питаннями захисту тварин. Здебільшого їх учасники – вегани, які виступають проти носіння хутра та вживання їжі тваринного походження. Одна з таких організація, “Автономний опір”, займається вилученням тварин, яких утримують в жорстоких умовах, організовує акції та займається фізичною підготовкою своїх членів. Основною своєю активністю вони називають просвітницьку діяльність, та все ж членів “Опору” неодноразово заарештовували, одного разу навіть інкримінували їм “підготовку державного перевороту”.

Радикалізацію захисників тварин можна вважати глобальним трендом. Подібні речі відбуваються в усьому світі. Британська служба BBC зробила окремий матеріал про фермерів, що розповідають про погрози та напади з боку веганів-радикалів.

 

Про автора

Випускова редакторка Zaborona.com. Раніше була редакторкою розділів "Культура" та "Стиль життя" у виданні Buro 24/7 Ukraine, а до цього – гостьовою редакторкою Hromadske.ua. Працювала у сфері PR з різними культурними проектами.