'
Читаєте зараз
У Китаї заборонили лютий комікс про комуніста

У Китаї заборонили лютий комікс про комуніста

Сергій Сурепін

Адміністрація кібербезпеки Китаю заборонила люті комікси (rage comics) Baozou Manhua через відео 2014 року про комуніста-герої Дун Цуньжуе, повідомляє What’s on Weibo.

На початку травня 58-секундне відео перепостив один з китайських агрегаторів, після чого влада КНР попросила інтернет-сайти видалити контент, який «ганьбить героїв та мучеників». Вже 1 травня у Китаї набув чинності закон «Про захист героїв». Після цього відео, про яке йде мова, адміністрація кібербезпеки визнала наклепом.

Про що мова

Солдат Народно-визвольної армії Дун Цуньжуй в 1948 році підірвав ворожий бункер і загинув сам. У Китаї його вважають національним героєм. У відеокоміксі 2014 року переказувався його подвиг. Сценарій ролика був заснований на каламбурі, пов’язаному з сендвічем KFC. Після претензій влади комікси Baozou Manhua зникли з багатьох популярних китайських платформ, які оголосили, що заблокували облікові записи Baozou.

Люті комікси

Читати більше новин в Telegram

Люті комікси – популярні в інтернеті комікси, недбало намальовані у Paint. Кожен персонаж історії зображує певну емоцію. Перший подібний комікс з’явився у 2008 році.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій