Читаєте зараз
Рамштайн 17: союзники створили ППО-коаліцію для України

Рамштайн 17: союзники створили ППО-коаліцію для України

Ilona Kivva
Автор:

Німеччина та Франція ініціювали створення коаліції для надання України систем протиповітряної оборони, заявив міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи 17-ту зустріч у форматі Рамштайн.

«Я з нетерпінням чекаю спільної роботи над визначенням лідерів і учасників кожної з наших коаліцій можливостей. Ми вже організували коаліції, спрямовані на розбудову ВПС України та її інформаційно-технологічного потенціалу. І сьогодні ми обговоримо прогрес, досягнутий з часу нашої останньої зустрічі в розробці нової коаліції можливостей протиповітряної оборони наземного базування. Я ціную лідерство Німеччини та Франції — вони провели своє перше віртуальне обговорення коаліції», — зауважив очільник Пентагону.

Хто ще входить у ППО-коаліцію та на якій стадії формування вона перебуває, він не уточнив.

«Оскільки Україну чекає чергова зима війни, я закликаю цю групу надати засоби протиповітряної оборони, щоб захистити народ. Лише за кілька днів до мого візиту до Києва сили Путіна завдали нового шквалу ракетних ударів по Києву та іншим частинам країни, щоб завдати шкоди енергетичній системі України», — додав Остін.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій