Редактор журналу про їжу запропонував убивати веганів та примусово годувати їх мʼясом - Заборона
Читаєте зараз
Редактор журналу про їжу запропонував убивати веганів та примусово годувати їх мʼясом

Редактор журналу про їжу запропонував убивати веганів та примусово годувати їх мʼясом

Редактор британського журналу Waitrose Food Вільям Сітвелл запропонував журналістці написати серію матеріалів про те, як убити веганів і насильно годувати їх м’ясом, щоби «викрити їхнє лицемірство». Про це повідомляє видання The BuzzFeed.

Ця історія сталася минулого тижня. Позаштатна журналістка Селена Нельсон написала лист редактору журналу Waitrose Food (він належить до великої британської мережі елітних супермаркетів Waitrose). Дівчина запропонувала написати серію статей про страви з рослин. На що отримала від Сітвелла ворожу відповідь.

30102018 news 8 3 - Редактор журналу про їжу запропонував убивати веганів та примусово годувати їх мʼясом - Заборона

«Привіт, Селено. Як щодо серії статей про вбивство веганів, одного за іншим? Як заманити їх у пастку? Як їх правильно допитувати? Викривати їх лицемірство? Насильно годувати їх м’ясом? Змусити їх їсти стейк і пити червоне вино?» – написав редактор.

Журналістка заявила, що написала багато статей про вбивства й насильство в сім’ї – вона ніколи не отримувала подібних відповідей. Після розголосу інциденту Сітвелл вибачився й заявив, що не хотів нікого образити.

Також на цю подію відреагувало керівництво супермаркету. Там заявили, що редактор зайшов занадто далеко: «Хоча це була приватна електронна пошта, Вільям зайшов занадто далеко, і його слова вкрай недоречні, нечутливі й абсолютно не відповідають нашим поглядам».

Нагору