'
Читаєте зараз
РФ передала три окуповані міста під контроль Татарстану

РФ передала три окуповані міста під контроль Татарстану

Ilona Kivva
Автор:

Кремль передав тимчасово окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне у Луганській області під повний контроль Республіки Татарстан. Для цього делегація на чолі з прем’єр-міністром регіону Алєксєєм Єсошиним здійснила незаконний візит на Луганщину, повідомляє Центр національного спротиву. 

«Татарстан фінансуватиме відкриття центрів тестування за програмою ‘готов к труду и обороне (ГТО)’. Це осучаснена російська форма спортивно-парамілітарного виховання молоді з обов’язковою пропагандистською складовою та агітацією до участі в таких організаціях як ‘Юнармия’ чи молодіжний актив путінської партії ‘Единая Росия’», — додали в ЦНС.

Також Татарстан курує програму, за якою має перевиховати місцеву молодь відповідно до російських наративів. Тільки впродовж жовтня близько 200 дітей вивезли до казанського табору «Заречье», де проводять заходи націлені на зміну їх національної самоідентифікації. Не виключено, що надалі дітей агітуватимуть вступати у російські підрозділи управління дронами на полі бою.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій