'
Читаєте зараз
РФ закликала покарати Україну за вбивство Шарія. Вони мали на увазі Шеремета

РФ закликала покарати Україну за вбивство Шарія. Вони мали на увазі Шеремета

Сергій Сурепін

11 вересня у Варшаві (Польща) відбувається конференція ОБСЄ. На цьому заході виступала російська делегація, члени якої вимагали покарати Україну за вбивство блогера Анатолія Шарія, який наразі живий. Виявилося, делегація РФ сплутала його з журналістом Павлом Шереметом.

Про цю ситуацію розповіла виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк: «Це істерика. Міжнародна конференція ОБСЄ, після нашого виступу пішли кучкою виступати путінські маріонетки – дружина Клименка, співробітниця холдингу Весті, яка виступила від кишенькового клименківського ГО, та дружина Шарія, в одязі від найдорожчих світових брендів. Російська делегація їм активно аплодувала. А потім у своєму виступі росіяни призвали покарати Україну за убивство Шарія. Видно, мали на увазі Шеремета, але я б на місці Шарія дуже напряглась. Мало лі, методичку переплутали».

У коментарі виданню Zaborona.com Романюк розповіла, що про вбивство Шарія заявив представник організації Information Group of Crimes Against the Persons. Також вона заявила, що людям, які виступали та переплутали Шеремету та Шарія, допомагав зареєструватися на виступ представник МЗС РФ.

Реакція соцмереж

Хто такий Шарій?

Читати більше новин в Telegram

Український відеоблогер, відомий своїми проросійськими та українофобськими поглядами, у минулому – журналіст. Він критикує українську владу, ЗМІ та персоналії, пов’язані з Україною. У 2012 році отримав політичний притулок у Литві, точне місце проживання приховує.

Хто такий Шеремет?

20 липня 2016 року вранці в результаті вибуху машини загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Авто вибухнуло на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка навпроти ресторану МакДональдс у Києві. Машина належала керівницi «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій