(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Кирилл Вышинский

Суд арештував керівника «РИА Новости Украина»

Херсонський міський суд виніс вирок керівнику «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському, повідомляє «Українська правда». Рішення оголосив суддя Ярослав Мусулевський. Зараз Вишинського підозрюють у державній зраді, його арештували на два місяці.

«Клопотання прокурора задовольнити. Обрати мірою запобіжного заходу тримання під вартою без визначення розміру застави до 13 липня», — заявив суддя.

Прокурор клопотав про арешт Вишинського, аргументуючи тим, що при обранні іншого запобіжного заходу керівник «РИА Новости Украина» може спотворювати чи знищувати докази у справі або переховуватись від слідства. Також він зазначив, що у Вишинського є два паспорти — український та російський, а разом з цим зачитав назви проросійських статей на сайті «РИА Новости Украина». Прокурор наполягав, що запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання, поруки чи застави не можуть бути застосовані до осіб, які підозрюються у державній зраді.

При цьому Вишинський на суді клопотав про те, щоб говорити російською. Він визнав, що має російський паспорт. На запитання судді, чи є якісь обставини, які суду варто врахувати при обранні міри запобіжного заходу, Вишинський сказав наступне: «Я одружений і кохаю свою дружину. Це важливо для мене і, мабуть, важливо для справи». Він вважає, що ця справа — «тиск на свободу слова в Україні».

Читайте також:

Керівника «РИА Новости Украина» підозрюють у державній зраді. Детально

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".