Читаєте зараз
«Правий сектор» погрожує Потапу

«Правий сектор» погрожує Потапу

Сергій Сурепін

Активісти «Правого сектору» у Тернополі вимагають скасувати запланований на 8 червня концерт співака Потапа та гурту Mozgi. Активісти заявили, що вони обурені виступами співака в Росії після початку війни на Донбасі.

«Поки війна йде на сході країни, промосковські послідовники продовжують культурну експансію по всіх теренах. Наразі це черговий концерт низькосортної російської попси Mozgi на чолі з Потапом, який вже отримував на горіхи в Тернополі, за часів Януковича і від того часу не з’являвся. Окрім того, не можна пробачати морально ганебного вчинку Потапа, а саме виступу в Росії, з опущеними штанами. Саме в такому образі він представлявся українським співаком», – йдеться в повідомленні «Правого сектору Тернопільщини».

Також активісти наголосили, що вважають такі вчинки ганебними, тому оголосили бойкот співакові та його гурту: «Залишаємо за собою право діяти в інтересах України та захищати її всіма доступними методами».

За інформацією видання «Терен», голова комісії із питань культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської облради Михайло Тимошик заявив, що власникам клубу «Пульс», де заплановано концерт, надішлють рішення комісії щодо концерту. У ньому депутати нагадають про рішення, ухвалене обласними депутатами ще торік – про рекомендацію закладам культури і відпочинку не надавати приміщення для концертів артистам, які гастролювали у Росії і окупованому Криму.

https://www.facebook.com/rs.ternopil/posts/2096361530391870

Читати більше новин в Telegram

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій