'
Читаєте зараз
Росія намагається глушити сигнал українського ТБ та радіо: де пошкодження

Росія намагається глушити сигнал українського ТБ та радіо: де пошкодження

Daniil Tsarevskyi

Вранці 14 березня росіяни здійснили масовані удари ракетами та дронами по теле- та радіоінфраструктурі України. Постраждав супутниковий сигнал у Харківській та Сумській областях, повідомили в Держспецзв’язку.

Тимчасово призупинено телерадіомовлення в Ізюмі та Лозовій Харківської області, а також в Шостці та Білопіллі на Сумщині, так само і в обласному центрі. На пошкоджених об’єктах Концерну РРТ працюють ремонтні бригади, щоб відновити мовлення. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

«Окрім фізичного знищення об’єктів інфраструктури, ворог намагається заглушити радіостанції та супутниковий сигнал телебачення. Росія продовжує ведення інформаційної війни проти України, намагаючись позбавити українців доступу до правдивої інформації та поширити свою пропаганду», – написали в Держспецзв’язку.

Крім того, 13 березня, з Росії зафіксували вже другу спробу глушіння сигналу каналів Суспільного на супутнику Astra. Йдеться про супутникові телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Крим, Суспільне Новини, Суспільне Спорт, а також радіостанції. Сигнал глушили з центру космічного зв’язку «Медвежі озера» в Підмосков’ї.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій