'
Читаєте зараз
Росія припиняє ротації в Сирії: як це вплине на війну в Україні

Росія припиняє ротації в Сирії: як це вплине на війну в Україні

Анастасія Могилевець

Москва відправляє на війну в Україну особовий склад Тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії Військово-повітряних сил та ППО. Це роблять з метою поповнити санітарні та безповоротні втрати, доповіли в Головному управлінні розвідки МО України.

«Згідно з рішенням командувача Тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України. Йдеться про 2 000 російських військовослужбовців із Приморського та Камчатського країв РФ», – кажуть в ГУР.

Ці військові з’єднання під керівництвом Кремля раніше не були безпосередньо залучені до війни проти України, додали у розвідці. Ще близько 400 солдатів з-поміж військових частин 11-ї армії ВПС та ППО, дислокованої на території Хабаровського краю Росії, закриватимуть сильні втрати 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти ворога.

Крім того, частина особового складу з військових з’єднань далекого сходу РФ увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у Воронежі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій