'
Читаєте зараз
«Він дуже багато дівчат зіпсував»: Савченко розповіла про сексуальні домагання в армії

«Він дуже багато дівчат зіпсував»: Савченко розповіла про сексуальні домагання в армії

Сергій Сурепін

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що її сексуально домагався офіцер Збройних сил України, коли вона служила в армії. Пізніше, за словами Савченко, її намагався звабити агент від влади, щоб завербувати.

Як повідомляє «Українська правда», про це депутатка розповіла під час засідання регламентного комітету Верховної Ради, де розглядається подання генпрокурора Юрія Луценка щодо притягнення її до кримінальної відповідальності, затримання та арешту.

«Коли я була ще рядовим, мене сексуально домагався начальник штабу військової частини, у якій я служила. Мені було 22 чи 23 роки. Він дуже багато дівчат зіпсував. І це факт нашої армії. Саме смішне, що зараз цей начальник штабу є Героєм України», – заявила Савченко.

https://www.facebook.com/ukrpravda/videos/2107921629222486/

За словами народної депутатки, тоді цей військовий був у званні майора. Також вона розповіла про домагання під час вербування.

Читати більше новин в Telegram

«Коли тебе починають вербувати, у перший же день знайомства затягуючи в ліжко, а коли не виходить [звабити] тебе, то затягують твою сестру, не виходить сестру – затягують твою помічницю. Ну якось знаєте, у нього не встав, у мене не змокріло. Ну так вийшло. Не ведуся я на такі дешеві вербовки», – додала Савченко.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій