'
Читаєте зараз
СБУ реконструює школу у Авдіївці. Є проблема

СБУ реконструює школу у Авдіївці. Є проблема

Сергій Сурепін

Державне підприємство «Спеціалізоване будівельне управління Служби безпеки України» виграло тендер на реконструкцію будівлі загальноосвітньої школи №2 у прифронтовій Авдіївці (Донецька область). Школу планують зробити опорною, про це повідомляється на сайті ProZorro, інформує видання «Новости Донбасса».

Відкриті торги на проведення реконструкції будівлі школи та майстерні відбулися в середині травня. Замовник — Департамент капітального будівництва Донецької облдержадміністрації. Ціна — 57 881 766 гривень. Це майже на 119 тис грн дешевше, ніж у єдиного конкурента підприємства СБУ — ТОВ «ОКВИН-5».

Що не так?

Справа у тому, що генерал СБУ Олександр Куць займає посаду голови Донецької ОДА. До цього він працював головою управління СБУ у Донецької та Луганської областях.

Як повідомляє видання «Новости Донбасса», Куць не планує публікувати декларацію про доходи. Куць аргументує це тим, що він досі діючий працівник спецслужб, а публікація декларації є розкриттям службової таємниці.

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, у лютому 2017 року внаслідок обстрілу школи №2 в Авдіївці загинула місцева мешканка. На той момент у будівлі школи знаходився пункт видачі гуманітарної допомоги.

 

Читайте також:

Хлопці зі стволами: Як після обшуків СБУ зникають цінні речі

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій