'
Читаєте зараз
Кохатися чи ні: Госдума РФ дає суперечливі інструкції щодо сексу з іноземцями

Кохатися чи ні: Госдума РФ дає суперечливі інструкції щодо сексу з іноземцями

Сергій Сурепін

Голова думського комітету з фізичної культури і спорту Михайло Дегтярьов закликав росіян закохуватися і вступати в інтимні стосунки з гостями і футболістами під час чемпіонату світу з футболу 2018 року, повідомляє агентство «Москва». Раніше його колега радила росіянкам діяти зворотнім чином.

Заява Дегтярьова

«Я хочу звернутися до всіх уболівальників, футболістів. Чим більше у нас буде історій кохання, пов’язаних з чемпіонатом світу з футболу, чим більше людей закохається з різних країн, чим більше народиться дітей, тим краще, тому що ці діти потім через багато років будуть згадувати, що історія любові їх батьків почалася в Росії в 2018 році на чемпіонаті світу з футболу. Дай бог, щоб було більше таких історій кохання, дітей, змішаних союзів, щоб все потім згадували. Це буде чудовий підсумок, гуманітарний і культурний внесок ЧС-2018 у все людство», — заявив Дегтярьов.

Що не так?

Справа у тому, що 13 червня голова комітету Держдуми з питань сім’ї, жінок і дітей Тамара Плетньова попросила росіянок не займатися сексом з іноземцями під час ЧС-2018.

Читати більше новин в Telegram

Заява Плетньової

«Навіть якщо одружуються, відвозять, потім вона не знає, як звідти повернутися. Потім ходять до мене в комітет такі, плачуть дівчинки, що дитину відвезли, забрали і так далі», — розповіла Плетньова.

Також вона згадала, що після Олімпіади 1980 року в країні з’явилося безліч матерів-одиначок: «Ці діти потім страждають і страждали, ще з часів радянської влади. Добре, якщо ще однієї раси, а якщо іншої раси, то зовсім. Ми своїх дітей повинні народжувати. Я не націоналіст, але тим не менше».

 

Читайте також:

Нігерійським футболістам заборонили інтимні стосунки з росіянками

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій