'
Читаєте зараз
Шахтар створив сенсацію у Лізі чемпіонів

Yevheniia Kostina

Донецький Шахтар в гостях здобув дуже важливу перемогу в рамках групового етапу Ліги чемпіонів 2023\2024. Рахунок з бельгійським Антверпеном: 2:3.

Перемога гірників стала фантастичним камбеком після поразки від Порту 19 вересня. Перший тайм Шахтар програвав (2:0), але зумів зібратися і забити три голи у другій половині матчу. На останній хвилині додаткового часу через помилку Степаненка (гра рукою в кількох метрах від своїх воріт) суддя призначив пенальті. Алдервейрелд не витримав напруги і пробив повз зону молодого воротаря Різника.

Голи: 1:0 Муя (3), 2:0 Баліквіша (33), 2:1 Сікан (48), 2:2 Ракіцький (71), 2:3 Сікан (76).

Матч суперників по групі Н ФК Порто — Барселона закінчився з рахунком: 0:1.

Група Н Ліги чемпіонів 2023\2024 після двох турів. Інфографіка: УЄФА

Календар матчів Шахтаря в Лізі Чемпіонів

3-й тур. 25 жовтня, 19:45. «Барселона» — «Шахтар»

4-й тур. 7 листопада, 19:45. «Шахтар» — «Барселона»

5-й тур. 28 листопада, 19:45. «Шахтар» — «Антверпен»

6-й тур. 13 грудня, 22:00. «Порту» – «Шахтар»

«Шахтар» грає домашні матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА – 2023/24 у Гамбурзі (Німеччина) на «Фолькспаркштадіон». Місткість — 51 500 глядачів на міжнародних матчах. Стадіон приймав перший в історії фінал Ліги Європи УЄФА 2010 року, а також бій за титул чемпіона світу з боксу між Володимиром Кличком та Девідом Хеєм у 2011 році. «Фолькспаркштадіон» заявлено як арену, що прийматиме матчі чемпіонату Європи — 2024 у Німеччині.