'
Читаєте зараз
Що дивитись у серпні? Серіальний вибір Заборони

Що дивитись у серпні? Серіальний вибір Заборони

Maria Pedorenko

Серіалізація суперпопулярного аніме, нове шоу в кіновсесвіті «Зоряних війн» і закінчення кількох улюблених глядачами проєктів — редакторка Заборони Марія Педоренко зібрала традиційний гайд серіальними премʼєрами місяця та радить, на які новинки серпня варто звернути увагу.


Нові серіали

«Втрачені квіти Еліс Гарт» / The Lost Flowers of Alice Hart

Платформа: Prime Video

Коли: з 4 серпня

Семисерійна екранізація однойменного роману-дорослішання австралійської письменниці Голлі Рінґланд у декораціях квіткової ферми (і з присмаком абʼюзу).

Еліс Гарт ще дитиною була змушена покинути рідний дім через трагедію, що спіткала її сімʼю. Батьки дівчинки загинули в загадковій пожежі, і тепер вона живе з бабусею, яка розводить квіти. Еліс має вельми ідилічне життя й не думає про таємниці минулого — аж доки знову не стикається з утратою, а заразом і зрадою. Тож сам на сам у дорослому житті героїні доведеться віднайти правду про свою родину.

«Знеболювальне» / Painkiller

Платформа: Netflix

Коли: з 10 серпня

Узо Адуба («Помаранчевий — хіт сезону») та Меттью Бродерік («Ферріс Бюллер бере вихідний») у мінісеріалі про цілком реальну опіоїдну кризу в США, що забрала життя як мінімум 500 тисяч людей. Спричинив її знеболювальний препарат «Оксиконтин», на який швидко підсіли не лише наркозалежні, але й люди, далекі від вживання опіоїдів.

Протягом шести епізодів на екрані розгортатимуться історії жертв епідемії та її винуватців — компанії Purdue Pharma. А на додаток ще й слідчої, яка ввʼязалася в бій із фармацевтичним магнатом.  

«Обраний» / The Chosen One

Платформа: Netflix

Коли: з 16 серпня

Уявіть собі: Друге пришестя звершилося і, звісно ж, відбувається на теренах США. Звичайний американський тинейджер дізнається, що він — Ісус Христос, і на житті йому написано побороти Антихриста. Та все, чого хоче 12-річний хлопець, — це розібратися з булінгом однолітків і завоювати серце симпатичної йому дівчини. Проте в місцевих релігійних лідерів інші плани на його долю.

Шестисерійна серіалізація коміксу Марка Міллара «Американський Ісус» з Діанною Аґрон («Хор») у ролі матері нового Месії.

«Асока» / Ahsoka

Платформа: Disney+

Коли: з 23 серпня

Нова глава в кіновсесвіті «Зоряних воєн» — спіноф серіалу «Мандалорець», що сфокусується на пригодах Асоки Тано, колишньої учениці самого Енакіна Скайвокера. Протягом восьми епізодів вона має подолати нову галактичну небезпеку, що виникла після падіння ворожої Імперії. 

Більше наразі й невідомо, тож «Дісней» інтригує зірковим складом. Крім Розаріо Доусон, яка зобразила титульну героїню, на екрані зʼявляться Мері-Елізабет Вінстед (Рамона зі «Скотта Пілігрима»), Ларс Міккельсен («Картковий будинок»), а також українська акторка Іванна Сахно, яка стане однією з головних антагоністок.

«Вбивство на краю світу» / A Murder at the End of the World

Платформа: Hulu

Коли: з 29 серпня

Юна детективка-аматорка Дарбі Гарт опиняється серед девʼяти людей, запрошених на прихований від загалу ретрит, влаштований мільярдером-відлюдником. Як ви вже здогадалися, хтось помер. Деббі впевнена, що має справу з убивством, проте, щоби довести це, їй доведеться продиратися через павутиння брехні.

Серіал виглядає наче послідовник класичних whodunnit-детективів, однак за його розробку відповідає команда вельми недооціненого, але вже культового в колі своїх фанів серіалу OA. Його автори добре вміють гратися з розумом глядачів, тож від новинки навряд чи треба чекати передбачуваних законів жанру.

«Ван Піс» / One Piece

Платформа: Netflix

Коли: з 31 серпня

Одне з найдовших аніме в історії тепер отримало свою live action-версію. Постає логічне питання — навіщо це все? Проте, попри невдачі із «Зошитом смерті» та «Ковбоєм Бібопом», Netflix продовжує давати вже хрестоматійним намальованим героям людські обличчя.

Назва серіалу — це й назва коштовного скарбу, який перед своєю стратою заховав колишній «король піратів». Про винагороду марять тисячі людей, а з ними і хлопець Монкі Д. Луффі, якому закортіло стати новим королем. Так, він колись зʼїв диявольський плід і тепер має здібності розтягувати своє тіло наче гумка, але на цьому далеко не заїдеш. Тож Монкі шукає вірну команду, щоби нарешті розпочати свої пригоди. 

«Ритміка» / Physical, 3-й сезон

Платформа: Apple TV+

Коли: з 2 серпня

Фінальний сезон чорної комедії про домогосподарку (Роуз Бірн), яка намагалася перемогти своїх демонів, а стала зіркою ТБ-аеробіки. Та, крім особистих труднощів, тепер їй треба бороти ще й конкурентку, яку зіграла Зої Дешанель.

«Псяри резервації» / Reservation Dogs, 3-й сезон

Платформа: Hulu

Коли: з 2 серпня

Останній вихід драмеді Тайки Вайтіті про банду підлітків-індіанців та їхнє непросте життя як представників корінного населення Америки.

«Коли завмирає серце» / Heartstopper, 2-й сезон

Платформа: Netflix

Коли: з 3 серпня

Повернення серіалізації графічного роману про перше кохання двох школярів Чарлі й Ніка. Минулий сезон закінчився на їхньому примиренні після першої великої сварки та довгоочікуваному камінгауті Ніка перед мамою.

«Убивства в одній будівлі» / Only Murders in the Building, 3-й сезон

Платформа: Hulu

Коли: з 8 серпня

Любителі трукрайм-подкастів з обличчями Селени Ґомез, Стіва Мартіна та Мартіна Шорта знову беруться за розслідування вбивства. Тепер жертвою став головний актор популярної пʼєси, а серед підозрюваних — усі його колеги, одну з яких грає сама Меріл Стріп.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій