'
Читаєте зараз
Місто контрастів, сильних жінок та музичних артпросторів. Що ми бачили на зйомках другого сезону «Підпалюй» у Дніпрі

Місто контрастів, сильних жінок та музичних артпросторів. Що ми бачили на зйомках другого сезону «Підпалюй» у Дніпрі

Anastasiia Opryshchenko
Заборона в Дніпрі. Як ми знімали другий сезон «Підпалюй»

Заборона продовжує збирати кошти на другий сезон артпроєкту про чейнджмейкерів, активістів та активісток. «Підпалюй» — це історії про тих, хто сміливо змінює середовище, в якому було б комфортно жити, працювати та проводити вільний час. З частини зібраних коштів ми вже зняли кілька випусків влітку. Показуємо, що ми запам’ятали в Дніпрі.


Перший сезон уже подивилося майже мільйон людей. Проєкт змінив життя чейнджмейкерів, активістів та звичайних українців. Він допоміг артистам та спільнотам, які тільки почали свій шлях до покращення міста. Усі серії можна переглянути в плейлисті на нашому YouTube-каналі.

Дніпро — це місто контрастів і сміливих людей, які не бояться самовиражатися. Місцеві захищають здоров’я оточення і відстоюють права на безпечне життя, впроваджують освітні та культурні проєкти там, де інші б давно зупинились. Чейнджмейкери з Дніпра пропонують дивитися на місто як на середовище для розвитку. Для розповсюдження цих ідей потрібна аудиторія, яка підтримає нові проєкти та допоможе втілити їх у реальність.

Ми вважаємо, що активісти з Дніпра заслуговують на те, аби бути почутими. Тому ми робимо «Підпалюй» саме про них.

За результатами голосування другу частину проєкту ми зніматимемо про чейнджмейкерів із Житомирщини та Криму. Якщо ви знаєте крутих людей чи місця, про які ми можемо розповісти, пишіть нам на сайт та в соціальних мережах. Підтримавши проєкт, ви отримаєте 5 артдок-відео для YouTube і IGTV, 10 мультимедійних репортажів та 1 сезон подкасту.

Допомогти зі збором коштів чи підтримати Заборону можна та треба за покликанням. Також ви можете розповісти про проєкт друзям, близьким або рекламодавцям — це пришвидшить випуск нового сезону.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій