'
Читаєте зараз
Штати передали ЗСУ зброю, конфісковану у Ірану: що у списку

Штати передали ЗСУ зброю, конфісковану у Ірану: що у списку

Ilona Kivva
Автор:

Уряд Сполучених Штатів передав українським захисникам понад 5000 автоматів АК-47, кулеметів, снайперських гвинтівок, РПГ-7 та понад 500 000 набоїв калібру 7.62 мм, повідомили у Центральному командуванні США.

Уряд отримав право власності на ці боєприпаси 1 грудня 2023 року через цивільні позови Міністерства юстиції щодо конфіскації проти Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР) Ірану. Вони були вилучені з чотирьох окремих транзитних бездержавних суден у період з 22 травня 2021 року по 15 лютого 2023 року. Їх везли хуситам у Ємені.

«Це достатня кількість матеріальних засобів, щоб оснастити одну бригаду стрілецькою зброєю. Вона допоможе Україні захиститися від вторгнення Росії. CENTCOM США прагне працювати з нашими союзниками та партнерами, щоб протистояти потоку іранської летальної допомоги в регіоні всіма законними засобами, включаючи санкції США та ООН, а також через заборони. Ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб пролити світло та зупинити дестабілізаційну діяльність Ірану», — заявили у командуванні.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій