'
Читаєте зараз
Україна видворяє 13 російських дипломатів

Україна видворяє 13 російських дипломатів

Сергій Сурепін

У відповідь на отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля Україна видворяє 13 російських дипломатів. Про це у Facebook повідомив президент Петро Порошенко.

«У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Велика Британія) Україна у дусі солідарності з нашими британськими партнерами та трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися. Бо як відомо, наші дипломатичні стосунки з РФ де-факто заморожені», – написав Порошенко.

Всього до Росії повернуться 134 дипломати із різних країн світу. Росія вже пообіцяла вжити відповідних заходів проти країн, які вислали дипломатів. 17 березня Росія оголосила про висилку 23 дипломатичних співробітників посольства Великої Британії в Москві.

Нагадаємо, 16 березня міністр зовнішніх справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що президент Росії Володимир Путін «практично напевне» особисто віддав наказ використати токсичну нервово-паралітичну речовину «Новачок» для отруєння колишнього російського агента у Британії. Також він додав, що у Великої Британії є докази того, що Росія протягом останніх десяти років створювала запаси речовини, якою отруїли Скрипаля та його доньку.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій