'
Читаєте зараз
Словацькі перевізники можуть приєднатися до страйку на кордонах з Україною

Словацькі перевізники можуть приєднатися до страйку на кордонах з Україною

Tetiana Cherevko

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) погрожує заблокувати українсько-словацький кордон, якщо Єврокомісія не поверне видачу комерційних дозволів на перевезення в межах блоку, пише словацьке видання Pravda.

Перевізники вимагають повернення дозволів для українських колег. Якщо комісія цього не зробить, то вони готові негайно заблокувати перетин кордону зі словацького боку. UNAS не погоджується з постановою ЄС, яка скасувала видачу дозволів для українських перевізників на в’їзд до Євросоюзу після повномасштабного вторгнення Росії.

«Ми хочемо зазначити, що словацький вантажний транспорт стоїть на колінах. Як ви помітили, польські перевізники блокують свої кордони, тому що вони мають таку ж проблему, як і ми. Словацьке міністерство транспорту вже давно не звертає уваги на вантажні перевезення і повністю їх ігнорує», — заявив голова UNAS Станіслав Скала.

Польські перевізники 6 листопада почали блокувати рух вантажівок з Польщі в напрямку до України у пунктах пропуску «Ягодин — Дорохуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Хребенне». Вони оголосили страйк через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій