Читаєте зараз
У Словаччині затримали українського терориста з угорським паспортом

У Словаччині затримали українського терориста з угорським паспортом

Сергій Сурепін

Поліція Словаччини заявила про затримання у місті Кошице чоловіка, підозрюваного у скоєнні низки терористичних актів, повідомляє Aktuality. За словами речника прокуратури Кошице Мілана Філічка, українця затримали за запитом Києва по лінії Інтерполу.

Повне ім’я затриманого журналісти не називають. За даними видання Noviny, українець мешкав в Кошице протягом двох років, а в орієнтуваннях він фігурує як «Владимир Г». Також зазначається, що цей чоловік, громадянин України, отримав також угорський паспорт на підставне ім’я.

За даними поліції, затриманий підозрюється у «вчиненні таких злочинів, як нанесення навмисної шкоди здоров’ю, погрози вбивства, незаконне утримання заручників, бандитизм, тероризм, напад на посадових осіб та інші злочини». Також є інформація, що він займався постачанням зброї для терористичних угруповань. Зараз йдеться про звинувачення у тероризмі.

Окружний суд Кошице тепер має 48 годин на рішення про видачу підозрюваного Україні. Представник словацької поліції Мартін Вальдл заявив, що зараз чоловік перебуває під вартою в поліції, і якщо він виявиться винним у злочинах, які йому інкримінують, то йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

Читати більше новин в Telegram Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій