Читаєте зараз
Смерть 14-річного хлопчика після стоматолога у Кривому Розі: поліція розповіла, на якому етапі розслідування

Смерть 14-річного хлопчика після стоматолога у Кривому Розі: поліція розповіла, на якому етапі розслідування

Daniil Tsarevskyi

У справі про смерть 14-річного хлопчика після візиту стоматолога триває судово-медична експертиза. Поліція відмовилась розголошувати, чи відсторонили лікаря від роботи на період розслідування, пише Суспільне.

У Кривому Розі 5 лютого загинув 14-річний хлопчик. Напередодні він відвідував стоматолога у міській лікарні. Йому видалили зуб, який болів протягом кількох днів до цього.

«Відповідно до протоколів, застосовані всі необхідні знеболення, які повинні були бути в той період часу. Пацієнт пішов додому, в принципі стабільний. І те, що сталося, це можливо. І потім, Через якийсь час цей пацієнт, у зв’язку з погіршенням стану, був госпіталізований до восьмої міської лікарні», — прокоментувала головна лікарка Олена Климович .

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 ККУ. Йдеться про неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником. Вона передбачає обмеження волі строком до 3 та до 5 років або заборону обіймати певні посади, займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій