'
Читаєте зараз
Смерть військовозобов’язаного на Закарпатті: що відомо

Смерть військовозобов’язаного на Закарпатті: що відомо

Анастасія Могилевець

Чоловік призовного віку помер дорогою до навчального центру, повідомив 23 квітня Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Згідно з версією ТЦК, у мобілізованого потерпілого стався епілептичний приступ. Офіцер супроводу надав йому першу домедичну допомогу та викликав карету швидкої. Однак медики не встигли врятувати чоловіка. Командування Закарпатського ОТЦК та СП висловило співчуття рідним та близьким померлого. За даним фактом вже призначили службову перевірку.

Пізніше омбудсмен повідомив, що згідно з довідкою ВЛК потерпілий був визнаний придатним. Тим часом спецпрокуратура зареєструвала кримінальне провадження. Попередня кваліфікація – перевищення службових повноважень.

Нагадаємо, 16 березня в будівлі Закарпатського обласного ТЦК та СП чоловік спробував накласти на себе руки. Напередодні військовозобов’язаного нібито затримали прикордонники при спробі незаконного перетину кордону. Того ж місяця на Тернопільщині інший чоловік втратив свідомість та помер у лікарні після того, як декілька днів провів у місцевому ТЦК.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій