Читаєте зараз
США можуть ввести санкції проти Міжнародного кримінального суду

США можуть ввести санкції проти Міжнародного кримінального суду

Ilona Kivva
Автор:

Палата представників США підтримала законопроєкт, який накладає санкції на Міжнародний кримінальний суд. Ініціативу підтримали 247 голосами проти 155 (підтримали навіть 42 демократи), пише Reuters.

Згідно із документом, США зможуть вводити санкції проти причетних до судового переслідування з боку МКС американців або громадян країн-союзниць, які не є членами суду, зокрема Ізраїлю. Пропонують заборонити їм вʼїзд до США, позбавити американських віз і заборонити проводити операції з американською нерухомістю.

Рішення пов’язане з клопотанням прокурора МКС Каріма Хана про видачу ордерів на арешт премʼєр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта і трьох лідерів ХАМАС. Білий дім вже розкритикував рішення.

«Очікується, що цей захід не стане законом, але він відображає постійну підтримку Ізраїлю в Конгресі на тлі міжнародної критики щодо кампанії в Секторі Гази. Ймовірно, законопроєкт навіть не буде винесений на голосування в Сенаті, який контролюється демократами», — кажуть у Reuters.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій