'
Читаєте зараз
США посилили правила видачі дипломатичних віз для одностатевих пар

США посилили правила видачі дипломатичних віз для одностатевих пар

Сергій Сурепін

Держдепартамент США посилив правила видачі дипломатичних віз одностатевим партнерам дипломатів. Про це повідомляє видання Le Figaro.

Отже починаючи з 1 жовтня 2018 року, Держдепартамент оновлює свою політику, щодо права на отримання дипломатичних віз для одностатевих партнерів іноземних урядовців і співробітників міжнародних організацій, які подорожують і/або працюють в іноземних представництвах або в міжнародних організаціях, розташованих у США.

Як стало відомо, такі люди більше не будуть мати права на отримання дипломатичних віз, якщо відносини партнерів офіційно не зареєстровані. Тим, хто вже перебуває на території США, необхідно до кінця 2018 року надати документи про шлюб для отримання відповідної візи. В іншому випадку їм доведеться міняти свій статус перебування в США або отримувати іншу візу. Шлюб може укладатися у юрисдикції, що визнає одностатеві шлюби.

У правилах є певні винятки. Якщо дипломат і його партнер представляють країну, де не реєструють одностатеві шлюби, але визнають такі шлюби у разі акредитації закордонних дипломатів, віза може бути видана. У Держдепартаменті зазначають, що такі нововведення покликані поставити в рівне становище одностатеві пари з різностатевими, оскільки останнім потрібна офіційна реєстрація відносин для отримання так званої похідної візи для партнера.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій