'
Читаєте зараз
США створили посаду радника зі шкідливих дій РФ

США створили посаду радника зі шкідливих дій РФ

Сергій Сурепін

Державний департамент США створив нову посаду – старший радник зі шкідливих дій РФ і трендів (senior advisor for Russian malign activities and trends, SARMAT), повідомляє CNBC. Назва цієї посади співзвучна з назвою російського ракетного комплексу «Сармат».

У Держдепі підтвердили, що ця назва не є збігом: «Цей тролінг останній удар у конфлікті між США і РФ, поки дві країни перебувають у незвичайному, притаманному 21-му сторіччю, протистоянні. Боротьба розширилася з полів битви Сирії в зону військових дій мемами в Twitter. Це кібер-війна, гібридна війна, економічна війна і війна слів».

Поки неясна важливість посади SARMAT. Державний департамент не повідомив, чи був хто-небудь призначений. Експерти, з якими говорив CNBC, сказали, що вони не чули, що ця посада буде створена. Помічник голови Держдепу США Уесс Мітчелл заявив, що людина на цій посади буде «розробляти міжрегіональні стратегії».

Нагадаємо, на початку 2018 року президент РФ Володимир Путін офіційно оголосив, що ракети «Сармата» можуть обійти американські системи перехоплення. Також російські ЗМІ повідомляли, що така ракета може знищити Техас.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій