Читаєте зараз
«Сталеві»: у видавництві Yakaboo Publishing виходить друга книга про силу українок у війні

«Сталеві»: у видавництві Yakaboo Publishing виходить друга книга про силу українок у війні

Tetiana Cherevko

Видавництво Yakaboo Publishing анонсувало вихід на початку 2024 року другої книги Вікторії Покатіс Сталеві. Книжка про жіночу стійкість у другий рік війни. На івенті  STALEVI, що відбудеться 14 грудня 2023 року у Києві героїні видання розкажуть про свій досвід жіночого лідерства у воєнний час.


Наприкінці 2022-го року видавництво Yakaboo Publishing випустило книгу Незламні. Книжка про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками Вікторії Покатіс із серією сильних інтерв’ю з жінками, які серед перших взяли на себе допомогу там, де вона найбільше потрібна. Це військові, волонтерки, підприємиці, громадські активістки.

Протягом 2023 року видавництво додрукувало розпроданий наклад та вивело книжку в англомовній версії на міжнародний ринок.

Книга «Незламні. Книжка про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками» Вікторії Покатіс. Видавництво: Yakaboo Publishing

На початку 2024-го року у видавництві вийде друга частина проєкту – «Сталеві». Збірка містить історії жінок-військових, парамедикинь, волонтерок, засновниць фондів і притулків, жінок, які організовують марші, щоб голос України почули всюди. Серед героїнь книги Ольга Харлан, Юлія Паєвська (Тайра), Ганна Маляр, Марія Тодорчук, Ірина Никорак, Дарія Корнійчук, Олена Малицька, Наталія Лелюх, Наталія Подоба, Ганна Дерев’янко, Тетяна Гончарова, Тетяна Волочай, Ірина Мудра, Владислава Романюк, Вікторія Ма (Матюша), Емель Мордо, Ілона Довгань, Наталія Колодницька, Ольга Устинова, Алеся Азарова та Юлія Рідченко, Марія Мезенцева, Тіна Ніколова, Тетяна Єгорова-Луценко, Олена Сосєдка, Наталка Зарицька, Наталія Кривда, Людмила Пишна, Олена Марченко.

Книга Вікторії Покатіс «Сталеві. Книжка про жіночу стійкість у другий рік війни». Видавництво: Yakaboo Publishing

«Нам важливо втілювати проєкти, які залишать слід в історії, оскільки вони є своєрідними нотатками війни. Безперечно, кожна історія у «Незламних» та «Сталевих» про людяність, яка закладена на генетичному рівні кожного українця, а наших жінок — особливо. До війни звикнути неможливо, але можна й треба переформатуватись, адаптуватись до нових умов, протистояти тиску, це непросто. Але ще складніше — рятувати, підтримувати, створювати майбутнє вже тут і зараз. Кожна з героїнь проєкту — рольова модель, і ми хотіли донести це до українців у цих книжках», — зазначають в Yakaboo Publishing.

Найбільша в Україні зустріч жінок-лідерок з початку війни STALEVI, у якій візьмуть участь і героїні однойменної книги, відбудеться 14 грудня 2023 року у Києві. 

Спеціально до цього заходу видавництво надрукувало 100 перших примірників книги «Сталеві», які можна буде придбати та підписати в авторки. Форма для реєстрації. Частина грошей з продажу квитків підуть у благодійний проєкт «НАШІ ДІТИ», який підтримує дітей з окупованих, деокупованих та прифронтових територій, які втратили своїх батьків через війну.

«В ці складні часи ми як ніколи потрібні одна одній. Тож, ми збираємо жінок, які досі продовжують волонтерські ініціативи. Їхні фонди зростають, і ми розуміємо, що вони й надалі відновлюватимуть Україну. На івенті вони передадуть цей досвід. Навіть якщо ви не в активній позиції, варто прийти, щоб надихнутися, побачити та зрозуміти різні моделі: як розвиватися у війну, як бути потрібними та корисними у цей тяжкий час», — каже авторка книги та продюсерка STALEVI Вікторія Покатіс.

Івент включає понад 10 виступів та п’ять панельних дискусій від жінок з бізнесу, державного сектору та благодійних організацій на теми:

  • управління змінами;
  • дипломатія та мистецтво проведення перемовин;
  • концепції сталості під час війни;
  • як трансформувати бізнес під час війни та змінюватись самій;
  • побудова довгострокової стратегії організації в умовах невизначеності, репутації та персонального бренду у часи змін.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій