'
Читаєте зараз
Стало відомо, чому російські біатлоністки перейшли до збірної України

Стало відомо, чому російські біатлоністки перейшли до збірної України

Сергій Сурепін

Екс-голова Союзу біатлоністів РФ Олександр Тихонов розповів, чому російськи біатлоністки перейшли до збірної України. Вина лежить на нинішньому керівництві організації, повідомляє радіостанція «Говорит Москва».

Чотириразовий олімпійський чемпіон також вважає, що Анастасія Рассказова, Катерина Бех та Оксана Москаленко – це спортсменки, що подають надії. На думку Тихонова, за їх перехід у збірну України відповідальний президент СБР Володимир Драчов.

«У нас вже втрат відбулося дуже багато. Просто біжать від сьогоднішнього президента пана Драчова і його команди. Безумовно, спортсменки становлять для нас інтерес. Ми свого часу втратили Домрачева. А зараз роз’їжджаються від бездіяльності Драчова. Спортсменки, які подають надії – безумовно», – розповів Тихонов.

Цієї миті біатлоністки Катерина Бех, Оксана Москаленко й Анастасія Рассказова знаходяться в процесі зміни спортивного громадянства з російського на українське. Вони повинні отримати дозвіл на виступи за збірну України на міжнародних змаганнях. Про це повідомив глава Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

З трьох спортсменок лише Анастасія Рассказова виступала на міжнародних змаганнях. Вона брала участь в етапах юніорського кубка IBU і юніорському чемпіонаті світу.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій