Читаєте зараз
Стівен Сігал тепер працює на МЗС РФ

Стівен Сігал тепер працює на МЗС РФ

Сергій Сурепін

4 серпня стало відомо, що голлівудський актор Стівен Сігал отримав посаду спеціального представника МЗС РФ з питань російсько-американських гуманітарних зв’язків. Про це повідомила прес-служба МЗС РФ.

Що робитиме Сігал?

«Завдання – сприяти подальшому розвитку російсько-американських відносин у гуманітарній сфері, включно з взаємодією у сфері культури, мистецтва, суспільних і молодіжних обмінів і так далі. Мова йде про суспільно-політичну посаду, яка не передбачає грошової винагороди. Той самий випадок, коли народна дипломатія зустрічається з дипломатією традиційною. У міжнародній практиці можна провести паралелі з функціями послів доброї волі ООН», – повідомили у відомстві.

Коментар актора

Сігал заявив, що сприймає дуже серйозно свою роль спеціального представника РФ з гуманітарних зв’язків зі США: «Я глибоко знічений і це велика честь, що я був призначений спеціальним представником МЗС Росії, відповідальним за російсько-американські гуманітарні зв’язки. Я сподіваюсь, що ми зможемо прагнути до миру, гармонії та позитивних результатів у світі. Я ставлюся дуже серйозно до наданої мені честі».

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав указ про прийом у російське громадянство американського актора Стівена Сігала в листопаді 2016 року. Сігал підтримував політику Путіна щодо України, зокрема анексію Криму та неодноразово відвідував РФ за останні кілька років. У 2017 році СБУ заборонила Сігалу в’їзд в Україну строком на 5 років.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій