Читаєте зараз
Стрілянина у Карловому університеті: що відомо станом на 22 грудня

Стрілянина у Карловому університеті: що відомо станом на 22 грудня

Ilona Kivva
Автор:

Чеський уряд 23 грудня оголосив жалобу через трагічну подію на факультеті мистецтв Карлового університету. Станом на 12:19 відомо про щонайменше 14 загиблих, серед яких нападник, ще 25 людей отримали поранення, пише Seznamzpravy.

«Справа почалася за три години до початку стрілянини. Поліція дізналася близько полудня, що якийсь молодий чоловік виїхав із центральночеського села Гостоунь до Праги з планами накласти на себе руки. Приблизно через пів години поліцейські знайшли в будинку, де він проживав, мертвого чоловіка, який, ймовірно, був його батьком. У зв’язку з цим поліція оголосила двадцятичотирирічного чоловіка в розшук», — розповіла кореспондентка видання.

Після початку стрілянини оперативники почали обшук будівлі. Вони відпустили тих, хто ховався від стрілка, а також перевірили територію школи на наявність вибухівки. 

«Ми дуже серйозно працюємо з версією, яка є цілком реальною, що (цей стрілок) також відповідальний за жертви з Кляновицького лісу [йдеться про вбивство чоловіка та його двомісячної дитини на околиці столиці всередині грудня-2023]», — сказав начальник поліції на пресконференції.

Про мотивацію нападника поки невідомо.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій