'
Читаєте зараз
Студентка у Фейсбуці звинуватила працівника Нацполіції у домаганнях. Вона не спілкується з пресою поза інтернетом

Студентка у Фейсбуці звинуватила працівника Нацполіції у домаганнях. Вона не спілкується з пресою поза інтернетом

Сергій Сурепін

Студентка КПІ Наталія Бурейко звинуватила Олександра Варченка (заступник голови департаменту захисту економіки Національної поліції України) у домаганнях та загрозі життю. Вона опублікувала скріни їхнього листування на одному із сервісів знайомств.

Що стало відомо

Дівчина закликала громадськість «не проходити повз, бо вона не знає, що робити з високопоставленим чиновником», і побоюється за своє життя.

Бурейко повідомила, що почалося все «з рандомного свайпа в Tinder і ненав’язливого спілкування вечорами. Так я познайомилася з ним, з Олександром. Спершу він здавався галантним чоловіком і джентльменом, засипав компліментами й надсилав листівки, хвалився своїми зв’язками і становищем у суспільстві».

Потім, розповіла дівчина, чоловік почав нав’язливо й агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв її «озолотити»: «Після того, як я відмовилася й дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи й погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, що я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене скрізь. Усе б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися».

Читати більше новин в Telegram

Дівчина подякувала за підтримку: «Я не очікувала, що на мій поклик допомоги відгукнеться так багато людей. Телефон розривається від дзвінків знайомих. Написали дуже багато журналістів і просто незнайомих людей, ледве встигаю відповідати. За вашою порадою, для тих, хто в коментарях каже, що я це не я – публікую фотографію. Також тільки що прийшли погрози з вимогою видалити публікацію. Я буду інформувати про кожен крок і спроби на мене впливати, бо інакше не бачу способів захистити себе».

Водночас вона 8 листопада о 9 ранку подала заяву про домагання та загрозу життю до прокуратури Києва. Також вона повідомила, що вчора ввечері, після її посту, до її батьків приїхали додому невідомі люди з розпитуваннями про те, де Бурейко перебуває й чи знають вони, у що потрапила їхня дочка. Також стало відомо, що дівчину шукає поліція.

Як стало відомо Zaborona.com, прокуратура отримала заяву дівчини через поштову скриньку.

Що каже Варченко

Високопоставлений чиновник Національної поліції заявив, що це «інформаційна атака», яка пов’язана з тим, що його громадянська дружина обіймає посаду першого заступника голови Держбюро розслідувань і «багатьом стала кісткою в горлі». Він також додав, що готовий надати вичерпні свідчення правоохоронним органам за фактом цього інциденту.

Після цього Варченко заявив, що він радий, що Бурейко звернулася в прокуратуру міста Києва: «Тепер у Наталії та у мене є шанс захистити наші добрі імена від дій цинічних провокаторів. Готовий прибути в прокуратуру міста Києва і дати свідчення».

Також він дав коментар ТСН.

«Ті події, які почали відбуватись вчора, мене дуже здивували, але я розумію чому так відбувається. Я пов’язую це з тим, що моя цивільна дружина є першим заступником голови новоствореного Державного бюро розслідувань. В нас вже деякий час відбуваються схожі події, але цього разу зачепили неприємно, бо це вже стосується особистого життя, моєї сім’ї. Мене намагалися скомпрометувати і так зробити негативний вплив на імідж моєї дружини», – запевнив Варченко.

Дружина Варченко

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба пішов у відпустку на два тижні. Про це повідомило видання «Українські Новини». Виконуючим обов’язки директора призначили його першого заступника – Ольгу Варченко. Зараз її цивільний чоловік перебуває в епіцентрі скандалу.

Що каже народний депутат Геращенко

За словами народного депутата України та члена колегії МВС Антона Геращенка, і Варченко, і Бурейко є абсолютно реальними персонажами, однак стали жертвами добре продуманої провокації.

«Хакерами з використанням публічних фотографій Олександра Варченка був зареєстрований акаунт у соціальній мережі знайомств. Потім була розпочате листування з потенційною жертвою – молодою симпатичною студенткою Наталією Бурейко. Листування почалося з традиційних загравань, але потім режисери цієї провокації стали погрожувати Наталі від імені О. Варченка, роблячи акцент на тому, що він як співробітник силових структур, може розправитися з дівчиною з використанням свого службового становища. У підсумку Наталя була доведена до відчаю і зробила публічну заяву про те, що їй погрожує співробітник Національної поліції», – заявив Геращенко.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій