'
Читаєте зараз
Суд скасував підозру в погромі табору ромів лідеру С14

Суд скасував підозру в погромі табору ромів лідеру С14

Сергій Сурепін

Суд скасував повідомлення про підозру в погромі табору ромів на Лисій горі в Києві координатору ультраправої організації С14 Сергію Мазуру. Про це розповів його адвокат Віктор Мороз, повідомляє УП.

«Суд 30 жовтня задовольнив наше клопотання. Повідомлення про підозру Мазуру скасоване», – заявив адвокат. У прокуратурі Києва повідомили, що апеляція на це рішення вже подана – засідання призначене на 11 листопада. Мороз запевнив, що вони оскаржуватимуть і нову підозру, якщо така буде.

Речниця прокуратури Надія Максимець пояснила, що ухвала суду стосувалася не суті підозри, а процедури її вручення. Суд вирішив, що під час здійснення повідомлення про підозру мали місце порушення: «Зараз в апеляційному суді будемо наполягати, що підозру було вручено з дотриманням чинного законодавства».

Нагадаємо, у квітні 2018 року представники націоналістичної організації С14 прогнали ромів із табору на Лисій горі в Києві та спалили їхні намети та речі. Уже 10 липня повідомлялося, що поліція проводила обшуки вдома в Мазура. 18 липня його посадили під цілодобовий домашній арешт на 2 місяці, а 7 серпня суд пом’якшив запобіжний захід із цілодобового домашнього арешту на нічний, з 22 години до 6 ранку.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Координатору С14 змінили запобіжний захід

Лідера «С14» взяли під домашній арешт через напад на табір ромів на Лисій горі

До лідера «С14» прийшла поліція через напад на Лисій горі

З’явилось відео розгрому табору ромів на Лисій горі

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій