Читаєте зараз
Суд США зобов’язав Трампа виплатити $355 млн штрафу: як він відреагував

Суд США зобов’язав Трампа виплатити $355 млн штрафу: як він відреагував

Ilona Kivva
Автор:

Дональд Трамп запустив продаж власного брендованого взуття за $399 на Sneaker Con за день після того, як судді винесли проти нього рішення про стягнення $355 мільйонів, пише AP.

Золоті високі кросівки з американським прапором на задній частині продаються під лозунгом «Ніколи не здавайтеся». На сайті також представлені інші пари взуття під брендом Trump, одеколон і парфуми «Victory47» за $99.

При цьому на вебсайті стверджують, що товари не мають відношення до кампанії Трампа, хоча його представники рекламували новинки в своїх дописах. Запуск мерча відбувся після того, як суддя в Нью-Йорку зобов’язав Трампа сплатити $355 млн штрафу. Встановлено, що 45-й президент США роками публікував невідповідну фінансову звітність про свої статки.

Покарання було накладено після того, як кандидата в президенти зобов’язали виплатити додаткові $83.3 млн письменниці Джин Керролл, яка звинуватила політика в сексуальному насильстві. Разом із відсотками юридичні борги Трампа тепер можуть перевищити пів мільярда доларів.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій