Читаєте зараз
Судова справа проти Шакіри завершилася: у чому звинувачували співачку

Судова справа проти Шакіри завершилася: у чому звинувачували співачку

Ilona Kivva
Автор:

Іспанський суд припинив розслідування ймовірного податкового шахрайства, яке було порушене проти колумбійської попзірки Шакіри. Вона певний час жила в цій країні, пише The Guardian.

Прокуратура відкрила справу в липні 2023 року, стверджуючи, що зірка використовувала мережу компаній, щоб ошукати податкову службу на €6.6 млн у 2018 році. Деякі з цих фірм були в так званих податкових гаванях.

Вже у серпні співачка таки сплатила борг повністю. А у травні-2024 прокуратура попросила припинити кримінальну справу через брак доказів, з чим і погодився врешті суд.

Пау Молінс, один із її адвокатів, привітав це рішення. Він заявив, що воно «поклало край наклепницькій кампанії, яку розгорнули податкові органи проти Шакіри, і доводить, що з боку співачки ніколи не було шахрайства». 

При цьому проти Шакіри все ще відкрита адміністративна справа, яка стосується її доходів з 2011 року. Однак її адвокати стверджують, що тоді вона провела в країні не більше 70 днів, що замало, щоб вважати її податковим резидентом.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій