'
Читаєте зараз
Понад тисяча ветеранів АТО наклали на себе руки

Понад тисяча ветеранів АТО наклали на себе руки

Сергій Сурепін

Понад тисяча осіб, які брали участь у бойових діях в зоні АТО, наклали на себе руки. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександр Третьяков в рамках конференції «VETS: Світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя».

За його словами, в Україні вже більше тисячі людей, які воювали в АТО і покінчили життя самгоубством: «Це війна, яка в корені відрізняється від війни, яка була в Афганістані. Я маю на увазі, як наслідок. У Афганістані була війна, на якій [під час якої] застосовували стрілецьку зброю. На цій війні застосовується артилерійська зброя. І природно всі психологічні травми пов’язані більше з цим. А це ще важче для солдатів. У багатьох є контузії».

Станом на 2 квітня 2018 року кількість учасників АТО становить 329,5 тисяч. Третьяков заявив, що «на жаль, ця кількість не зменшуватиметься». Також він додав, що в Україні сьогодні понад 1,6 млн ветеранів, що становить 4% від усього населення країни.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій