Читаєте зараз
Суспільство проти боді-позитиву: Українську співачку висміяли за волосся на тілі

Суспільство проти боді-позитиву: Українську співачку висміяли за волосся на тілі

Сергій Сурепін

Українська співачка Сюзанна Варніна опублікувала в Instagram свої фотографії з волохатими частинами оголеного тіла — тими, які інші дівчата зазвичай залишають гладкими. Така природність сподобалася не всім підписчикам артистки. Дівчину довели до того, що вона закрила коментарі під своїми фото.

Що сталося?

23-річня дівчина опублікувала дві світлини. Першу вона підписала «Я прекрасна і мені все одно, що кажуть інші», другу — «Ром, я кохаю тебе!».

https://www.instagram.com/p/BkvWb3YF3jr/

https://www.instagram.com/p/Bki-EIwlhN9/

Читати більше новин в Telegram

Як приклад для наслідування Сюзанна виклала фото Софі Лорен 1960-х років. На знімку французька актриса красується з волоссям під пахвами.

https://www.instagram.com/p/BkIEikblO0l/

Що кажуть хейтери?

«Фу, волохата гидота», «Не голить нічого і вважає себе крутою, яка ж ти противна, що аж шкода», «Коли я дивлюся на ці волохаті пахви, я відчуваю огидний запах», «Симпатична дівчинка, але волохатість викликає відразу», «На що люди здатні заради хайпа», – такі коментарі з’явились під публікаціями співачки.

Співачку захистили

«Послухайте, яка вам різниця, як виглядає людина? Це її тіло і її зовнішність, і Сюзанна буде виглядати так, як їй хочеться. І незважаючи ні на що, дівчинка класно співає. Так що вперед», — написав один з користувачів Instagram.

Творчість

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій