Читаєте зараз
Син Трампа зустрічався з російською юристкою заради компромату на Клінтон

Син Трампа зустрічався з російською юристкою заради компромату на Клінтон

Сергій Сурепін

Президент США Дональд Трамп визнав факт зустрічі свого сина з російською юристкою Наталією Весельницькою. Також він зробив акцент на тому, що не переймається через таку діяльність Дональда Трампа-молодшого.

«Той факт, що я стурбований зустріччю мого чудового сина, Дональда, в Trump Tower – це фейкові новини, абсолютна вигадка. Сенс зустрічі полягав у отриманні інформації про опонента, усе це було абсолютно легально, так завжди роблять у політиці, до того ж ця зустріч ні до чого не призвела. Я про неї не знав!», – заявив Трамп.

У 2016 році син президента США Дональд Трамп-молодший провів зустріч із російською адвокаткою Наталією Весельницькою, яка, за даними преси, пов’язана з Кремлем. Зокрема, перед зустріччю Трампу-молодшому обіцяли компромат на кандидатку від Демократичної партії Гілларі Клінтон – головну конкурентку Трампа на виборах президента.

Також стало відомо, що на зустрічі Дональда Трампа-молодшого та Наталії Весельницької був присутній колишній радянський розвідник. Його ім’я не розголошується, але є інформація про його зв’язки з нинішньою владою РФ та спецслужбами.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій