'
Читаєте зараз
Тайським школярам хочуть заборонити секс, поцілунки та обійми

Тайським школярам хочуть заборонити секс, поцілунки та обійми

Сергій Сурепін

Тайським школярам презентували нові «Правила поведінки учнів», які не дозволять їм проводити збори, а також виявляти інтимні почуття на публіці, повідомляє The Nation. Учням шкіл і вищих навчальних закладів хочуть заборонити «недоречні прояви прихильності й непристойної поведінки в громадських місцях і за приватних обставин» – це означає повну заборону поцілунків і обіймів як на публіці, так і наодинці.

Директор Державного бюро в справах учнів, скаутського руху і молодіжного руху Червоного Хреста Таїланду Варат Приаксакуннан пояснив, що навіть «поцілунок у щоку особи протилежної статі і обійми з нею при зустрічі являють собою недоречні й непристойні прояви». Він закликав звернути особливу увагу на дотримання цих заходів у День Святого Валентина.

Іншим нововведенням стала заборона на збори, які можуть призвести до порушення громадського порядку. Ця частина «Правил» стосується масових бійок учнів, які «змагаються» між собою. Такі бійки все частіше спостерігаються у країні.

Нову редакцію «Правил» затвердив Кабінет міністра Таїланду – тепер її розгляне уряд. Поправки набудуть чинності після публікації в Royal Government Gazette, де фіксуються всі нововведення.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій