Телеведучий назвав китайців «косоокими». Його звільнили - Заборона
Читаєте зараз
Телеведучий назвав китайців «косоокими». Його звільнили

Телеведучий назвав китайців «косоокими». Його звільнили

Австралійський телеведучий програми Outsiders Росс Кемерон втратив роботу після расистських зауважень на адресу китайців. Про це повідомляє The Guardian.

30 жовтня на каналі Sky News вийшла програма, у якій Кемерон обговорював туристів, які відвідують шанхайський парк розваг. «Якщо ви поїдете в Діснейленд у Шанхаї, ви побачите 20 тисяч чорноволосих, косооких, жовтошкірих китайців, які відчайдушно намагаються потрапити в Діснейленд», – сказав Кемерон.

Незабаром після інциденту виконавчий директор Sky News Пол Уіттакер виступив із вибаченнями за репліки журналіста. Він підкреслив, що подібні висловлювання є неприйнятними в сучасному австралійському суспільстві. Уіттакер також додав, що розірвав контракт із телеведучим.

Пізніше Кемерон вирішив вибачитися перед усіма, кого могли зачепити його коментарі щодо китайців. «Це був провал із мого боку, безумовно. У мене не було абсолютно ніякого наміру ображати, але я радий вибачитися за це перед усіма, хто образився», – заявив колишній телеведучий.

Нагадаємо, наприкінці вересня американський телеканал Fox News звільнив журналіста Кевіна Джексона, який назвав жертв сексуальних домагань брехливими потворами. На своїй сторінці в Twitter чоловік писав коментарі про жінок, які звинувачують кандидата до Верховного суду Бретта Кавано в домаганнях.

Нагору