Читаєте зараз
Терористи влаштували стрілянину в Єрусалимі: ситуація на ранок 30 листопада

Терористи влаштували стрілянину в Єрусалимі: ситуація на ранок 30 листопада

Tetiana Cherevko

Двоє чоловіків влаштували стрілянину на автобусній зупинці в Єрусалимі вранці 30 листопада. Нападників застрелили на місці, пише The Times of Israel.

Загинули троє цивільних: 24-річна жінка та двоє людей похилого віку. Також відомо про шістьох постраждалих, щонайменше троє перебувають у важкому стані. Ще три людини отримали поранення середньої тяжкості. Всіх доставили до лікарні.

«На камерах відеоспостереження видно, як двоє озброєних чоловіків вийшли з автомобіля та відкрили вогонь по групі цивільних, які чекали на автобусній зупинці. Потім двоє солдатів, які не були на службі, і озброєний цивільний стріляють у терористів», — додали у виданні.

Відео містить чутливий контент!

За даними агентства безпеки Shin Bet, шутери є членами ХАМАС і раніше були ув’язнені за терористичну діяльність. Їх назвали братами Мурадом Намром і Ібрагімом Намром із району Сур Бахер у Східному Єрусалимі.

Мурад перебував у в’язниці з 2010 по 2020 роки за планування терактів під керівництвом терористичних елементів у Секторі Гази. Ібрагім був ув’язнений у 2014 році за нерозкриту терористичну діяльність.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій