'
Читаєте зараз
Tesla відкликала тисячі електрокарів Cybertruck: в чому проблема

Tesla відкликала тисячі електрокарів Cybertruck: в чому проблема

Ilona Kivva
Автор:

Компанія повертає тисячі електричних пікапів через проблеми з безпекою. Річ у несправній педалі акселератора — через це збільшується ймовірність аварій, пише BBC.

Відкликання стосується 3878 Cybertrucks вартістю приблизно $61 000, виготовлених у період з листопада 2023 року по квітень 2024 року. Автівки потребують заміни накладки на педаль — вона може від’єднатися і застрягти в обшивці салону. Це може призвести до ненавмисного прискорення машини, що збільшує ризик аварії. Tesla замінить або відремонтує педаль акселератора безплатно. 

«Проєкт Cybertruck зіткнувся з численними проблемами, зокрема Ілон Маск розбив вікно під час його демонстрації в 2019 році. Відкликання відбувається у важкий час для компанії, яка стикається зі зростаючою конкуренцією з боку конкуруючих фірм і охолодженням інтересу до електромобілів. Продажі різко впали в перші три місяці 2024 року, що спричинило падіння ціни акцій. У квітні компанія оголосила про звільнення 10% працівників», — пише BBC.

За останні місяці Tesla вже була змушена відкликати мільйони своїх автомобілів через дефекти безпеки. Так, у січні компанія відкликала понад 1.6 млн автівок у Китаї через проблеми з програмним забезпеченням рульового управління та системами замків дверей. А от у грудні 2023 року відкликали більше 2 млн автомобілів у США після того, як регулятор виявив часткову несправність системи автопілота.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій