Читаєте зараз
The Washington Post оголосило про масштабний страйк: чому бойкотують

The Washington Post оголосило про масштабний страйк: чому бойкотують

Ilona Kivva
Автор:

Сотні співробітників однієї з найвідоміших газет США The Washington Post 7 грудня проведуть 24-годинний бойкот. Таке рішення редактори та журналісти увалили після 18 місяців невдалих переговорів щодо нової угоди про оплату праці, віддаленої роботи та інших умов. Також працівників попередили про можливі звільнення, пише Yahoo News.

Газета належить засновнику Amazon Джеффу Безосу. У листі профспілки журналістів сказано, що керівництво відмовлялося сумлінно торгуватися і неодноразово незаконно  припиняло переговори з ключових питань, включаючи оплату праці, підтримку психічного здоров’я персоналу.

«Це історичне рішення — ми не ухвалили легковажно. The Post не може залишатися конкурентоспроможним, утримувати найкращих талантів або створювати елітну журналістику, на яку ви покладаєтеся, не запропонувавши своїм співробітникам справедливу угоду», — йдеться в зверненні до читачів.

Останніми роками традиційні американські ЗМІ зазнали труднощів через зростання популярності соціальних мереж. Доходи від реклами різко впали. Подібні протестні акції вже проводили New York Times у 2022 році та Associated Press у листопаді-2023.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій