Читаєте зараз
Трамп уникнув арешту своїх активів у суді: як це вдалося

Трамп уникнув арешту своїх активів у суді: як це вдалося

Ilona Kivva
Автор:

45-й президент США 25 березня виграв клопотання про призупинення судового рішення у справі про цивільне шахрайство. Політик був зобов’язаний внести заставу на суму $175 млн протягом 10 днів, щоб влада штату Нью-Йорк не мала права на арешт його активів, пише Reuters.

25 березня настав крайній термін для винесення рішення щодо $454 млн штрафу, який треба сплатити. Трамп запевнив у будівлі суду, що дуже швидко внесе необхідну суму готівкою або облігаціями.

Постанова відкладає виконання рішення у справі про завищення статків, що мала на меті обдурити інвесторів і кредиторів. Тепер суддям може знадобитися більше як рік, щоб прийняти рішення по суті справи. Проте в Офісі генерального прокурора Нью-Йорка Летиції Джеймс підкреслили, що Трампу все ще загрожує відповідальність за цивільне шахрайство.

Нагадаємо, в лютому американському політику на три роки заборонили вести бізнес у штаті Нью-Йорк. Вирок тоді склав $355 млн, але сума зросла через великі відсотки. Вони накопичувались щонайменше на $112 000 на день. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій