Читаєте зараз
Пішли у транс: Поліна, експериментаторка

Пішли у транс: Поліна, експериментаторка

Заборона
Автор:

 

Поліна Скворцова, 32 роки

Минулого літа Поліна перебралася жити в село на Черкащині з великого міста. Напередодні її учергове звільнили з роботи. Жодних заощаджень вона не мала, тому погодилась на пропозицію знайомої доглядати за старим сільським будинком без електроенергії та опалення. Поліна сама зібрала сонячну батарею: від неї вона заряджає планшет, на якому працює в інтернеті. Її завдання – відповідати на запитання клієнтів на форумах та сайтах виробників комп’ютерної техніки, по 15 гривень за відповідь. У селі їй подобається тиша, якої немає в місті, а ще те, що нікому тут, окрім касирки банку, не відомо, що вісім років тому вона була чоловіком.

Поліна знімає відеоблог, у якому показує, як зробити сонячну батарею своїми руками, зарядити вуличний ліхтар чи під’єднати USB до накопичувача. Так вона розважається і шукає однодумців-розробників, разом із якими вони б створили надпотужну батарею, аби відмовитись від дротової електрики в домашніх умовах.

Експерименти Поліна полюбила ще в дитинстві, завдяки батькові. Він ніколи не був надто люблячим до своїх дітей. Проте одного разу подарував Поліні з сестрою кілька томів “Цікавої фізики” – єдина розвага, інженер-радіотехнік зміг вигадати дітям.

Вперше в образі жінки Поліна наважилась прогулятися у 22 роки. Це був теплий літній вечір. Шістнадцятирічна подруга допомогла Поліні зробити зачіску та пішла з нею під руку вечірніми вулицями індустріального містечка. Невдовзі Поліна почала приймати гормони.

До того часу Поліна вже заробляла ремонтом телевізорів у селі, потім переїхала до найближчого міста працювати на завод трафаретного друку. Всюди транс-жінка попереджала керівництво про можливі трансформації зовнішності, а ті – не зважали, допоки зміни не ставали помітні. Кожне звільнення означало брак коштів, а це – перерву у вживанні гормонів. Результатом цього, говорить Поліна, стають постійні перепади настрою. 

В один із затяжних безробітних періодів перерва у вживанні гормонів підірвала емоційний стан Поліни. Вона уважно вивчила медичну літературу та сама собі зробила операцію на статевих органах. Шви все ж довелось накладати лікарям «швидкої». Поліна не розповідає, як саме провела операцію, говорить: «Я не хочу послідовників. Я змогла це зробити, бо дуже уважна, знаю медицину і техніку».

Ще в дитинстві у компанії хлопців Поліну завжди дратували розмови про секс, алкоголь і цигарки. Тоді вона вирішила, що не хоче бути таким чоловіком. Вона не зловживає алкоголем, не палить, а про секс каже: «Якщо збудження відбудеться у голові, все вдається».

Від затяжної зими у селі Поліна втекла до столичної подруги. Готує їсти, доглядає за порядком у домі – робить те, що їй до душі. Партнера у Поліни немає.

 

Читайте більше таких історій у нашому матеріалі «Пішли у транс: 4 історії людей, які зробили гендерний перехід».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій